首页\Kasyno\Ultimate Betting Rodzaje Podręcznik: Zwiększ swoje zakłady IQ dzisiaj

Ultimate Betting Rodzaje Podręcznik: Zwiększ swoje zakłady IQ dzisiaj

作者: admin 发布时间:2023-08-30 21:10:04

Jeśli jesteś nowy w świecie zakładów lub doświadczonego zakładnika, który chce poszerzyć twoją wiedzę, zrozumienie różnych rodzajów zakładów jest kluczowe. Dobre zrozumienie różnych rodzajów zakładów może znacznie zwiększyć IQ zakładów, umożliwiając podejmowanie bardziej świadomych decyzji i potencjalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną. W tym kompleksowym podręczniku typów bukmacherskich zbadamy niektóre z najpopularniejszych typów bukmacherskich, które powinieneś wiedzieć:

Proste zakłady

Proste zakłady, znane również jako pojedyncze zakłady, są najprostszym i najczęstszym rodzajem zakładów. Z prostym zakładem umieszczasz zakład na jednym wyniku, na przykład, która drużyna wygra konkretną grę lub czy określony gracz będzie strzelił. Szanse na proste zakłady są zazwyczaj wyświetlane jako linie, szanse ułamkowe lub szanse dziesiętne.

Parlays

Zakład parlay, znany również jako akumulator, polega na łączeniu wielu indywidualnych zakładów w jeden zakład. Aby wygrać parlację, wszystkie poszczególne zakłady w zakładach muszą odnieść sukces. Chociaż potencjalna wypłata parlaysów może być znacząca, mają one również wyższe ryzyko, ponieważ pojedynczy nieudany zakład może spowodować utratę całej parlay.

Zwiastuny

Teasery są podobne do zakładów Parlay, ale pozwalają dostosować rozkład punktowy lub sumę na twoją korzyść GGBet bonus. Ta korekta ma koszt, a zmniejszone potencjalne wypłaty w porównaniu do regularnych zakładów Parlay. Teasery mogą być przydatnym narzędziem dla zakładników, którzy chcą trochę dodatkowego ubezpieczenia lub preferują bardziej konserwatywne podejście.

Rekwizyty

Zakłady w propozycji, powszechnie znane jako rekwizyty, pozwalają na obstawianie określonych wydarzeń lub wyników w grze, które mogą nie być bezpośrednio związane z końcowym wynikiem. Na przykład w meczu piłki nożnej możesz umieścić zakłady rekwizytów, która drużyna będzie pierwsza, lub czy konkretny gracz przekroczy określoną liczbę jardów. Zakłady rekwizytów są popularne podczas głównych wydarzeń sportowych, takich jak Super Bowl.

atrakcyjne szanse, ale wymagają cierpliwości

Futures

Zakłady futures to długoterminowe zakłady, które obejmują przewidywanie wyniku zdarzenia, które wystąpi w odległej przyszłości. Może to obejmować obstawianie zwycięzcy mistrzostw, najlepszego strzelca w lidze lub gracza, który zostanie nazwany MVP pod koniec sezonu. Zakłady kontraktów futures często oferują atrakcyjne szanse, ale wymagają cierpliwości, ponieważ wynik może nie być znany przez znaczny czas.

Obstawianie w grach

W gry lub obstawianie na żywo pozwala na umieszczenie zakładów na grę lub wydarzenie, gdy jest w toku. Ten rodzaj zakładów oferuje ekscytujące i dynamiczne wrażenia, ponieważ szanse zmieniają się w oparciu. Dzięki zakładom w gry możesz skorzystać z zmiany pędu lub reagować na rozwój w grze.

Akumulatory

Akumulator, znany również jako kombinacja lub zakład parlay, polega na połączeniu wielu indywidualnych zakładów w jeden duży zakład. Aby wygrać akumulator, wszystkie poszczególne zakłady w zakładach muszą odnieść sukces. Akumulatory oferują potencjał ogromnych wypłat, zwłaszcza gdy dołączasz wiele wyborów o wyższych szansach.

Ponad/poniżej

Zakład/poniżej, znany również jako zakład Totals, obejmuje zakłady na całkowity łączny wynik obu drużyn w grze. Buksbook ustanowi linię i możesz założyć się, czy całkowita zdobyta punktów będzie się skończyć, czy pod tą linią. Ten rodzaj zakładu nie wymaga wybiegu konkretnego zwycięzcy; Zamiast tego skupiasz się na ogółem zdobytych punktów.

gracz przekroczy

Azjatycki handicap

Azjatycka handicap jest popularnym rodzajem zakładu w piłce nożnej, w której postrzegana słabsza drużyna ma przewagę z handicapem. To eliminuje możliwość losowania i zapewnia bardziej zrównoważone szanse. Dzięki azjatyckim upośledzeniu możesz postawić na drużynę z pozytywnym lub negatywnym upośledzeniem, dzięki czemu mecz jest bardziej ekscytujący i potencjalnie bardziej opłacalny.

Wniosek

Zapoznając się z tymi różnymi typami zakładów, możesz znacznie ulepszyć swoje IQ zakładów i podnieść ogólną strategię zakładów. Każdy rodzaj BET oferuje własny zestaw zalet i wyzwań, a zrozumienie, kiedy i jak je skutecznie wykorzystać. Pamiętaj, aby zawsze obstawiać odpowiedzialnie i rozważać takie czynniki, jak szanse, zarządzanie bankrollem i badania przed umieszczeniem zakładów.

声明: 本文内容及配图由入驻作者撰写或者入驻合作网站授权转载。文章观点仅代表作者本人,不代表本站立场。文章及其配图仅供学习分享之用,如有内容图片侵权或者其他问题,请联系本站作侵删。